Perfect Consulting

Perfect Consulting

Catering w żywieniu zbiorowym dla:

Żłobków 
Przedszkoli 
Szkół 
Domów opieki

Catering w żywieniu zbiorowym dla placówek oświatowych i domów opieki.

Przygotowywanie posiłków dla dzieci to dla nas szczególna misja
Dzieci to klienci najbardziej wymagający i co ważne - szczerzy

Żłobek, przedszkole, szkoła z kolei - to miejsce, gdzie nasze pociechy spędzają najczęściej długie godziny. Zjadają tam przynajmniej trzy posiłki dziennie, będące zwykle podstawą żywieniową. Wiemy, że pełnowartościowe, dobre odżywianie jest inwestycją w zdrowie i rozwój naszych maluchów.

W naszej ofercie znajduje się całodzienne wyżywienie uwzględniające śniadania, II śniadania, zupy, obiad oraz podwieczorek w formie deseru

Co Nas Wyróżnia

Perfect Consulting

NASZE POSIŁKI

Zapewniają dzieciom i młodzieży niezbędne do rozwoju składniki odżywcze przy uwzględnieniu dziennego zapotrzebowania energetycznego.

Posiłki komponowane są przez dietetyka zgodnie z Zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia oraz zgodnie z Ustawą o Bezpieczeństwie Żywności i Żywienia.

PRZYGOTOWANIE

Ciasta, desery i wyroby mięsne oferowane w ramach cateringu przygotowujemy sami. Nie znajdą państwo u nas tak zwanych gotowców i półproduktów.

W technologii przygotowywania potraw wykorzystujemy piec konwekcyjny, dzięki czemu minimalizujemy proces smażenia, a dania zachowują dobry smak.

ZDROWO

Oferowane przez naszą firmę potrawy nie zawierają szkodliwych dla dzieci konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaku.

Posiłki w naszych jadłospisach uwzględniają diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi tj. bezmleczna, bezglutenowa, bez jajek itp.

O nas

Posiłki oferowane dla żłobków, przedszkoli i szkół

przygotowywane są z największą starannością we własnych kuchniach w oparciu o stworzone przez dietetyków jadłospisy.

Dzięki naszemu doświadczeniu w pracy z dziećmi dbamy o pełnowartościowe, dobre odżywianie, które jest inwestycją w zdrowie i rozwój naszych pociech. To co jedzą dzieci wpływa na ich samopoczucie oraz ważne czynności organizmu, a nawyki żywieniowe nabyte w dzieciństwie często kształtują późniejsze wybory. Dieta dzieci powinna być zrównoważona odżywczo, odpowiednia dla danego wieku, różnorodna, oparta o produkty naturalne, jak najmniej przetworzone i najwyższej jakości. Dlatego w naszych posiłkach nie znajdują się konserwanty i sztuczne barwniki, ponieważ przygotowywane są z zawsze świeżych, naturalnych składników. Oferujemy domowe śniadania, obiady i podwieczorki, czyli pełne wyżywienie lub zakup każdego posiłku z osobna. W naszej ofercie znajdują się również posiłki dietetyczne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.

Oferowany przez nas catering dla szkół, przedszkoli i żłobków to:

Zdrowe i urozmaicone żywienie dzieci
Zawsze świeże produkty i komponenty
Naturalne przyprawy


Szczególna dbałość o higienę i sposób przygotowania posiłków.
Produkty od wyselekcjonowanych dostawców
między innymi ekologiczne polskie jabłka


Indywidualne diety dla dzieci tego wymagających 
Zbilansowana dieta obejmująca 75 % zapotrzebowania dziennego dziecka pod względem energii i ważnych składników pokarmowych.

Odpowiednie zaplecze techniczne oraz technologię cateringową zatwierdzoną przez SANEPID

Skontaktuj się z nami

Perfect Consulting

Catering w żywieniu zbiorowym dla:

- żłobków
- przedszkoli
- szkół
- domów opieki

+48 668 188 177

ul. Dąbrowskiego 12
75-300 Koszalin